2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. marketplace

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Shumee to platforma e-commerce, która umożliwia sprzedaż produków on-line w modelu cross-border na 20 rynkach UE poprzez 50 największych platform typu marketplace.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne, dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie na terenie UE i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Zapewniamy wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwiamy sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie.

W związku z rozwojem działu sprzedażowego poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą oraz poszerzanie dostępności ofert poprzez wystawianie nowych produktów na platformach typu: Allegro, Erli, Amazon, Morele, Zalando

  • Kontrola kosztów, prowizji i opłat

  • Weryfikacja jakości aukcji produktowych

  • Wdrażanie nowych platform sprzedażowych

Wymagamy:

  • Doświadczenia w tworzeniu treści, opisów oraz promocji produktu

  • Znajomości specyfiki branży e-commerce, doświadczenia w content marketingu i sprzedaży online

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Praktycznej znajomości programu Excel

  • Determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów, kreatywności i samodzielności w działaniu

Mile widziane :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - obsługa kont sprzedażowych na platformach typu marketplace

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B)

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

  • Pracę w młodym, zgranym zespole

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie e-commerce

  • Współpracę z największymi markami

  • Biuro w centrum Łodzi

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912437538