2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Wysogotowo
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Marketplace - branża motoryzacyjna

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem działalności, Poznex w Wysogotowie poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETPLACE - branża motoryzacyjna

Zakres obowiązków

- Obsługa platform sprzedażowych takich jak Allegro, eBay, Baselinker

- Przygotowanie oferty produktowej oraz stałe monitorowanie poprawności prezentacji oferty

- Raportowanie wyników sprzedaży

- Kontakt z Klientem

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych oraz znajomość narzędzi sprzedaży internetowej

- Dobra znajomość programu MS Excel

- Samodzielność i orientacja na realizację celów

- Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

- Zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy:

- Wdrożenie w początkowym okresie pracy

- Niezbędny sprzęt (komputer, telefon)

- Umowa o pracę/Umowa zlecenie

- Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

- Bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

- Bardzo dobry dojazd z Poznania (firma znajduję się obok przystanku autobusowego)

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 917952474