2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lębork
Dział Rekrutacji
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Mechanicznych (m/k)

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

BUDIMEX SA

jesteśmy jedną z największych grup budowlanych w Polsce oferującą usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

w lokalizacji: Lębork

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy ,

  • Opiekę medyczną w Medicover (pakiet dla pracownika finansowany przez pracodawcę z możliwością objęcia członków rodziny za dodatkową opłatą),

  • Ubezpieczenie na życie w Uniqua,

  • Dodatkowy dzień urlopu w urodziny lub imieniny,

  • Ciekawy program szkoleń i możliwość rozwoju w ramach struktur wewnętrznych,

  • Sekcje sportowe.

Twoje przyszłe zadania:

  • realizacja bieżących zadań w zakresie przeprowadzania prac związanych z utrzymaniem i naprawą maszyn i urządzeń mechanicznych (roboty ziemne)

  • diagnozowanie i usuwanie awarii, przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń (maszyny bitumiczne),

  • realizacja prac zgodnie z przyjętym dla projektu budżetem i harmonogramem.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie średnie (mechaniczne, mechatronika, budownictwo lub inne pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Zdolność do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 912694449