2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Koszalin
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Kogo poszukujemy? Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych

Poszukujemy osoby kreatywnej i zaangażowanej do poprowadzenia firmowych mediów społecznościowych oraz promocji marki i produktów związanych ze sprzątaniem profesjonalnym oraz domowym.

Obowiązki:

  • Prowadzenie kampanii marketingowych na platformach społecznościowych, w tym Instagram, Facebook, YouTube, TikTok i Pinterest, promujących markę i nasze produkty,

  • Tworzenie i monitorowanie newsletterów za pośrednictwem platformy CRM (mamy już swoją bazę odbiorców),

  • Tworzenie atrakcyjnych treści wideo, zdjęć i tekstów promocyjnych, promowanie wydarzeń,

  • Interakcja z użytkownikami: odpowiadanie na komentarze i wiadomości,

  • Planowanie i harmonogramowanie postów oraz zarządzanie kalendarzem redakcyjnym,

  • Analiza danych, monitorowanie i raportowanie wyników kampanii, dostosowywanie strategii w oparciu o otrzymane dane.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność samodzielnej pracy,

  • Znajomość platform społecznościowych: Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, Pinterest,

  • Kreatywność i umiejętność generowania oryginalnych pomysłów,

  • Znajomość obsługi programów do edycji grafiki i wideo,

  • Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nauki,

  • Materiały szkoleniowe do zaznajomienia się z tematyką branży,

  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu się oraz w późniejszej pracy,

  • Przyjazną, wesołą atmosferę i pyszną kawę

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę w trybie hybrydowym (jedynym warunkiem jest możliwość dojazdu do biura w Koszalinie 1-2 razy w tygodniu na wspólne spotkanie kreatywne całego zespołu),

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (z późniejszą możliwością przejścia na umowę o pracę).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (w tym klauzula RODO) oraz portfolio.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 911923525