2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. MELANŻU. Jeśli lubisz imprezować to szukamy Ciebie.

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Nowy Rok - Nowa/y Ty! FineBar Szuka Specjalisty ds. Melanżu!

Czy masz plany na Nowy Rok? Jak tam Twoje postanowienia noworoczne? My mamy jedno - znaleźć naszego nowego Kierownika Melanżu, a nawet kilku!

Twoje główne zadania:

• wieczorami wyruszysz na podbój miasta, będąc naszym niezastąpionym Ambasadorem Melanżu,

• z uśmiechem na twarzy i finezyjnym podejściem, przekonasz imprezowiczów do magicznej krainy FineBar,

• w sumie nie musisz umieć nic innego. Wystarczy, że wyjdziesz w weekend na miasto i przekonasz ludzi, że wychodzić można, lepiej, częściej i taniej.

Wymagania:

• co najmniej 1 dzień doświadczenia na imprezach (komunia brata się nie liczy),

• twoje doświadczenie na melanżach jest ważniejsze niż umiejętność obsługi kserokopiarki czy parzenia kawy,

• w zasadzie w naszej aplikacji chodzi o to, aby jak najmniej zaglądać w telefon, a jak najwięcej widzieć się z ludźmi, więc musisz lubić ludzi,

• zainteresowanie nowymi technologiami - w końcu będziesz uczestniczyć w rozwoju pierwszej aplikacji, która pozwoli wyjść lepiej na melanż.

Co Oferujemy:

• niezapomniane chwile przy pracy, które sprawią, że Twoje noworoczne postanowienia będą bardziej euforyczne niż ruchy taneczne po dwóch drinkach,

• zniżki w barach, które sprawią, że Twoje kieszenie będą pełne jak after party u Kasi,

• system prowizyjny - Twoje zarobki uzależnione są od tego jak dobry jesteś w melanżu.

O pracodawcy:

Jesteśmy start-upem z Poznania, który za cel obrał sobie, aby ludzie mogli się lepiej bawić. Wejdź na finebar.pl i ściągnij apkę, aby dowiedzieć się jak to robimy.

Nie lubimy nudy, więc nie wysyłaj nam swojego CV. Zamiast tego wyślij nam jakąś szaloną historię z imprezy, w której uczestniczyłeś, i parę słów o sobie. Mogą to być 3 zdania, a może rozprawka - to zależy od Ciebie. Zgłoszenie wyślij poprzez nasze media społecznościowe lub na naszego maila.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 887609268