2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Jędrzejów
Quickpack
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. nadzoru maszyn i zaopatrzenia magazynu części

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Quickpack Polska Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jędrzejów

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe inżynierskie

· Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

· Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych

· Praktyczna wiedza z zakresu budowy oraz eksploatacji maszyn i urządzeń

· Czynne prawo jazdy kat. B.

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)

Zakres obowiązków:

· Zakupy części zamiennych oraz usług naprawczych i remontowych maszyn

· Przyjmowanie na stan oraz wydawanie części zamiennych

· Dobór części zamiennych wg dokumentacji

· Współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie doboru części i akcesoriów do wykonywanych napraw

· Nadzór nad pracą podwykonawców realizujących prace serwisowe

· Zgłaszanie reklamacji i prowadzenie procedury reklamacyjnej

· Wdrażanie i realizacja projektów, których celem jest cyfryzacja procesów magazynowych

· Raportowanie stanu magazynowego

· Zapewnienie realizacji przeglądów oraz bieżących napraw maszyn i urządzeń

· Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń w poszczególnych wydziałach gwarantującej ciągłość procesów technologicznych

· Weryfikacja przyczyn powstawania usterek oraz wdrażanie rozwiązań prewencyjnych

· Wspieranie zespołu technicznego w realizacji celów

· Wdrażanie nowych rozwiązań w celu poprawy istniejących procesów technologicznych

· Wykonywanie poleceń i innych czynności przekazanych przez przełożonego zgodnie z Kodeksem Pracy i Regulaminem Pracy

· Inne obowiązki zgodne z rozdz. II § 5 Regulaminu Pracy

Oferujemy:

· Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole

· Możliwość rozwoju w strukturach firmy

· Wsparcie merytoryczne do wykonywania bieżących obowiązków

· Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 910340676