2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Ostrów Mazowiecka
FABRYKI MEBLI FORTE SA
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. należności

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Fabryki Mebli "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Specjalista ds. należności

TWOJE ZADANIA:

  • Weryfikacja zasadności odliczeń klienckich
  • Opracowywanie awizacji płatności zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Wystawianie odpowiednich dokumentów rozliczeniowych (faktur korygujących, not uznaniowych)
  • Obsługa portali klienckich w zakresie należności
  • Sprawdzanie różnic sald oraz wyjaśnianie wszystkich zauważonych nieprawidłowości
  • Współpraca z różnymi komórkami organizacyjnymi np. logistyka, sprzedaż, księgowość

TWÓJ PROFIL:

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość procesów w łańcuchu dostaw

KORZYŚCI:

  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 917167397