2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grodzisk Mazowiecki
Meritum Nieruchomości
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. nieruchomości

Wynagrodzenie

7 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zgranego zespołu! Wyślij CV!

Kilka słów o nas:

Meritum Nieruchomości to biuro z wieloletnią tradycją. Działamy na rynku nieruchomości od 1998 roku.

Jesteśmy nowoczesnym i kompleksowym biurem założonym przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości, a także ich zakup oraz sprzedaży. Dzięki temu mamy ogromną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej.

Ponadto firma ma doświadczenie w budowie oraz sprzedaży domów, segmentów w stanie developerskim

 Miejsce pracy: Meritum Nieruchomości odział Milanówek ul. Królewska 111

 Co otrzymasz dzięki pracy w naszym biurze?

  • umowa o pracę + prowizje od sprzedaży lub umowa zlecenie+ prowizje od sprzedaży

  • Miejsce w zespole, który wspiera się nawzajem, buduje partnerską atmosferę

  • Pełne wdrożenie merytoryczne

  • Wsparcie coachingowe

  • Profesjonalne szkolenie, doskonalenie umiejętności interpersonalnych

  • Bazę nieruchomości i klientów

  • Efektywne i nowoczesne narzędzia sprzedażowe i marketingowe

  • Pracę z profesjonalistami

  • Nowoczesne narzędzia marketingowe

 Jakie będą twoje zadania?

  • Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży

  • Prezentowanie nieruchomości klientom kupującym w terenie

  • Analiza i badanie potrzeb klienta

  • Uczestnictwo w negocjacjach transakcji kupna-sprzedaży

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie relacji z klientem indywidualnym i biznesowym

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji

  • Umiejętności negocjacyjnych

  • Samodzielnej organizacji pracy

  • Pozytywnego nastawienia do świata

  • Dyspozycyjności

  • Prawa jazdy

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 911334451