2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bielsko-Biała
Dodane Dzisiaj o 10:35

Specjalista ds. normowania czasu pracy

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

·         Pomiar czasu wykonywania poszczególnych operacji w procesie pracy

·         Weryfikacja czasów wykonywanych operacji w odniesieniu do zmian technologicznych produktu

·         Analiza efektywności wykorzystania czasu pracy

·         Przeprowadzanie analiz z zakresu stosowania norm pracy

·         Uczestniczenie w kalkulacji kosztów wytworzenia

·         Uczestnictwo w opracowaniu dokumentacji technicznej oraz instrukcji pracy

WYMAGANIA :

·         Wykształcenie wyższe techniczne

·         Wiedza i doświadczenie z zakresu planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych oraz ergonomii pracy

·         Znajomość technik chronometrażu i metod MTM

·         Znajomość pakietu Office

·         Zdolność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy

·         Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

·         Interesującą, stałą pracę w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912122206