2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. obsługi floty

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji pojazdów, przygotowywanie protokołów zdawczo – odbiorczych-  umawianie odbiorów i zwrotów pojazdów,

  • Analizowanie, rozliczanie i opracowywanie dokumentów flotowych oraz szkodowych,

  • Aktualizacja bazy danych systemu zarządzania flotą,

  • Nadzór nad terminami przeglądów, badań technicznych samochodów oraz sezonową wymianą opon- umawianie zleceń,

  • Kontakty z kontrahentami, w tym mi.in z: serwisami naprawczymi, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi,

  • Udział w opracowywaniu bądź aktualizowaniu procedur/standardów/zasad związanych z zasadami użytkowania samochodów,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Znajomość programu MS Excel

  • Komunikatywna znajomość Język Angielskiego i / lub Języka Niemieckiego

  • Wymagane czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, sprawne zarządzanie czasem, samodzielność i komunikatywność

  • Skrupulatność i terminowość

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Praca w godzinach : pn – pt  8:00 – 18:00 , sob. 8:00 – 14:00 (system zmianowy)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 903852907