2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Rogowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi floty samochodowej

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Transportowa z Rogowa/ Żnin zatrudni osobę na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

·         Obsługa floty firmy

·         Prowadzenie dokumentacji flotowej,

·         Nadzorowanie czynności serwisowych i utrzymanie floty w nienagannym stanie technicznym,

·         Wsparcie i kontakt telefoniczny z kierowcami

·         Rozliczanie kierowców

Podział czasu pracy:

50%- Praca biurowa

50%- Praca poza biurem

Nasze wymagania:

Prawo jazdy C, C+E

·         Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, obowiązkowość, współpraca w zespole,

·         Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,

·         Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

Mile widziane

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży transportowej, przepisów transportowych

Wybranym kandydatom oferujemy następujące warunki:

- zatrudnienie na umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego;

- pracę w młodym zespole

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Rogowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rogowo
ID: 888393253