2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gniezno
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds obsługi klienta - 4h dziennie

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fresh Sp z o.o.

Firma o ugruntowanej pozycji w branży dostawców gotowych zdrowych posiłków dla klientów biznesowych i indywidualnych na terenie całej Polski, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista do spraw obsługi klienta

Miejsce pracy: stacjonarnie - Modliszewo

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa zamówień klienta biznesowego i indywidualnego,

  • reprezentowanie firmy na spotkaniach branżowych, targach i akcjach marketingowych,

  • obsługa CRP wewnętrznych programów firmy,

  • rozliczanie należności i kosztów kontrahentów,

  • tworzenie raportów na poszczególne działy firmy,

  • archiwizowanie płatności i wydatków od kontrahentów,

  • wystawianie faktur i paragonów, rozliczanie kontrahentów,

  • kontrola obiegu dokumentów kadrowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego i biznesowego,

  • wykształcenie związane z Dietetyką będzie mile widziane,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,

  • sprawna obsługa narzędzi biurowych,

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,

  • wielozadaniowość,

  • miła aparycja,

  • dyspozycyjności w tygodniu ok 4 do 5 godzin dziennie, z możliwością wydłużenia etatu po okresie próbnym, dwie soboty pracujące w miesiącu 7-11:00

Oferujemy:

  • umowę o prace z podstawowym wynagrodzeniem plus premia po okresie próbnym,

  • szkolenie stanowiskowe,

  • pracę w rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju,

  • prawo jazdy kat. B,

  • pakiet socjalny: catering, premia roczna i miesięczna, ubezpieczenie grupowe, wakacyjne kieszonkowe,

  • możliwość zwiększenia etatu w przypadku potrzeby

Brak możliwości pracy zdalnej.

Cv proszę kierować przez olx, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 912880406