2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szklarska Poręba
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sun & Snow to największy w Polsce operator zarządzający wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz w miastach. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i przejrzyste warunki współpracy. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA do biura lokalnego w Szklarskiej Porębie.

Opis stanowiska:

 Obsługa turystów.

 Meldowanie i wymeldowywanie gości.

 Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, prowadzenie korespondencji elektronicznej.

 Obsługa systemu rezerwacyjnego i przyjmowanie płatności.

 Współpraca z firmą sprzątającą oraz innymi kontrahentami.

Oczekujemy:

 Umiejętności pracy w zespole

 Podstawowej znajomości pakietu MS Office (Word, Exel, Outlook)

 Wysokiej kultury osobistej

 Mile widziane prawo jazdy kat. B

 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

 Stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę.

 Dodatkowy prowizyjny element wynagrodzenia.

 Możliwość awansu wewnątrz firmy.

 Prywatna opieka medyczna.

 Szkolenia.

Informujemy, że wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Sun & Snow Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Sun & Snow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa, dzwoniąc pod nr. Tel. (22)4502600. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim dokumencie aplikacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach przez Sun & Snow Sp z o. o. z siedzibą w: Ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 918247647