2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pułtusk
POLBRAM
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami
  • aktywne identyfikowanie potrzeb klientów oraz przedstawianie im kreatywnej oferty
  • dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • zaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadań
  • biegła obsługa komputera
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • obsługa podstawowych urządzeń biurowych
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość korzystania z karty MultiSport
  • ubezpieczenie grupowe

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Polbram Steel Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kleszewo 44, 06-100 Pułtusk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 642741083