2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dzierżoniów
DOMEX Sp. z o.o.
Dodane 30 maja 2024

specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DOMEX Sp. z o.o. - Producent armatury wodociągowej i przemysłowej, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Dzierżoniów – Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klienta: zapytania, wysyłki, kwestie operacyjne,

  • wsparcie klientów w procesie składania i realizacji zamówień,

  • współpraca z Planowaniem Produkcji w zakresie terminowości,

  • współpraca z Działem Finansowym dotycząca kontroli należności,

  • współpraca z pozostałymi działami w organizacji,

  • wsparcie Działu Handlowego w realizacji celów firmy,

  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy,

  • wsparcie klienta w zakresie oferty handlowej,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie - minimum średnie,

  • znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office,

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista oraz otwartość i komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość oraz rzetelność,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnie działającej firmie

  • program grupowego ubezpieczenia na życie

  • możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej

  • możliwość wykupienia pakietu sportowego

  • automaty vendingowe do dyspozycji pracowników

  • przelew bankowy zawsze na czas

  • wysokie standardy pracy

  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji w oparciu o indywidualne potrzeby pracownika

  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

  • współpracę w młodym, profesjonalnym i sympatycznym zespole fachowców

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do składania CV z dopiskiem: „SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA” osobiście lub przesyłając na adres: praca[a]domex.net.pl

W składanych ofertach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA, ogłoszonej 16.05.2024 r. i prowadzonej przez firmę DOMEX Sp. z o.o. z/s w Dzierżoniowie. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również podanie tych danych było dobrowolne”

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie art. 13 ust. 1 i 2/, art. 14 ust.1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016.119.1.), dalej RODO, informuję, że:

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DOMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie 58-200, ul. Pieszycka 11,

2.    Z powołanym przez administratora Pełnomocnikiem ds. ODO można kontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres siedziby DOMEX Sp. z o.o., z dopiskiem "Pełnomocnik ds. ODO” oraz e-mailowo, pod adresem: odo[a]domex.net.pl a także telefonicznie pod numerem: 74 62 62 816.

3.    Administrator w procesie rekrutacji przetwarza i prosi Panią/Pana o podanie następujących danych:

  • imię (imiona) i nazwisko,

  • data urodzenia,

  • miejsce zamieszkania (adres do korespondencji),

  • wykształcenie,

  • przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Podanie innych informacji poza podanymi powyżej jest dobrowolne.

4.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w procesie obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO

5.    Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są osoby upoważnione przez administratora, które muszą mieć dostęp do danych w celu wykonywania swoich obowiązków służbowych i biorą udział w rekrutacji.

6.    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres: od momentu rozpoczęcia procesu rekrutacji do 4 miesięcy od zakończenia procesu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

7.    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (obecnie: Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

8.    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

9.    Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 885229950