2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rogówko
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa klienta oraz udzielanie wsparcia telefonicznego i mailowego;

  • Rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania klientów;

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wysoki standard obsługi;

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta;

  • Praca przy prognozowaniu i planowaniu logistycznym;

  • Obsługa portali logistycznych, w celu optymalizacji systemów transportowych i logistycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

  • Znajomość pakietu MS Office i umiejętność szybkiego przyswajania nowych narzędzi IT.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu;

  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, itp.);

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

Lokalizacja

Rogówko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rogówko
ID: 875960895