2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białystok
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Skorupy
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Köler to producent grilli gazowych, projektowanych na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:

1. Obsługa Klientów poprzez kanały elektroniczne, infolinię oraz w sklepie stacjonarnym

2. Szybkie i efektywne rozwiązywanie zgłaszanych problemów i zapytań klienta

3. Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

4. Aktywna sprzedaż produktów marki

5. Współpracę z innymi zespołami w firmie: obsługą magazynu, działem serwisowym, działem marketingu, księgowością.

Nasze wymagania:

·         Biegłość w obsłudze komputera oraz pakietu Office

·         Doskonałe umiejętności komunikacyjne

·         Entuzjazm i pasja przy realizacji powierzonych zadań

·         Umiejętności rozwiązywania problemów oraz proaktywnego podejścia do stawianych zadań

·         Umiejętności planowania i ustalania priorytetów

·         Dokładności, systematyczności i zaangażowania w pracę

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

1. Szkolenia, imprezy firmowe

2. Możliwość rozwoju zawodowego

3. Sympatyczny zespół, w którym nie będziesz się nudzić

4. Stabilną pracę u wiodącego producenta - umowa o pracę na czas nieokreślony

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy koniecznie o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 888152659