2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dąbrowa Górnicza
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi Klienta

Wynagrodzenie

3 490 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma z branży finansowej zatrudni na stanowisko: Doradca Klienta

Obowiązki: obsługa klienta

Wymagania: odpowiedzialność, komunikatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, zapał do pracy, prawo jazy kat B.

Oferujemy: umowę o pracę, motywujące składniki wynagrodzenia, samochód, telefon, możliwość rozwoju.

Do obsługi miejscowości z województwa Śląskiego.

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres mailowy.

Kontaktujemy się wyłącznie z osobami, które pomyślnie przejdą wstępny proces rekrutacyjny.

W CV należy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Doradztwa Finansowego S.C. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 910504267