2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Iława
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się produkcją kontraktową kosmetyków, znanych z wysokiej jakości i innowacyjności. Nasza firma jest dynamicznie rozwijającą się organizacją, z pasją wiodącą naszą drogę ku doskonałości. Z dumą współpracujemy z klientami na całym świecie, realizując ich wyjątkowe wizje produktów kosmetycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu handlowego jako Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferujemy pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku, gdzie innowacje i inicjatywy są cenione

Zapewniamy inspirujące środowisko pracy, w którym możesz stale rozwijać swoje umiejętności i wdrażać nowe pomysły. Wspieramy naszych pracowników w zdobywaniu wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia, konferencje oraz programy rozwojowe. Nasza firma stawia na otwartość, współpracę i szacunek w miejscu pracy. Tworzymy atmosferę sprzyjającą innowacjom i dzieleniu się pomysłami, co przyczynia się do sukcesów całego zespołu.

Wierzymy, że rozwój zawodowy idzie w parze z rozwojem osobistym. Dlatego oferujemy wsparcie w kształtowaniu ścieżki kariery oraz możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach, które mogą poszerzyć Twoje horyzonty zawodowe i osobiste.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, preferowane w branży kosmetycznej lub pokrewnej.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji zarówno werbalnej, jak i pisemnej.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną i skuteczną obsługę.

  • Monitorowanie potrzeb klientów oraz szybka reakcja na ich zapytania i wnioski.

  • Koordynacja procesu zamówień od momentu przyjęcia do dostarczenia, zapewniając terminową realizację.

  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnym, zaopatrzenia, logistycznym i jakościowym w celu zapewnienia spełnienia oczekiwań klientów.

  • Udzielanie wsparcia technicznego oraz odpowiadanie na pytania dotyczące produktów i usług.

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 911067626