2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Biała Rządowa
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Biała Rządowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Oddział w Białej Rządowej/Oddział w Pątnowie

Zadania:

-         sprzedaż produktów i usług bankowych,

-         obsługa klienta indywidualnego i firmowego,

-         obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych,

-         kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

-         umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,

-         umiejętność skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów,

-         znajomość pakietu MS Office,

-         komunikatywność i wysoka kultura osobista,

-         otwartość na pracę zespołową.

Wybranym osobom oferujemy:

-        stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,

-        możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji,

-        pracę od poniedziałku do piątku w systemie podstawowym,

-        uczestniczenie w szkoleniach.

Mile widziane:

-        doświadczenie w sprzedaży produktów i usług

-        wykształcenie wyższe ekonomiczne lub nauka w trakcie studiów niestacjonarnych,

-        znajomość produktów i regulacji bankowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV z dopiskiem:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę Bankowi Spółdzielczemu Ziemi Wieluńskiej na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 24 miesięcy od daty przesłania niniejszego dokumentu w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Banku Spółdzielczym Ziemi Wieluńskiej procesów rekrutacyjnych.”

Dane osobowe podane w zgłoszeniu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Biała Rządowa,

Łódzkie

Łódzkie, Biała Rządowa
ID: 910981778