2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wolsztyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 650 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FORAM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (Artforma) to renomowany producent luster podświetlanych LED działający dynamicznie na rynku polskim i europejskim. W związku z rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wolsztyn/Karpicko

Zakres obowiązków:

  • Aktywna obsługa klientów detalicznych i biznesowych poprzez kontakt mailowy i telefoniczny.

  • Realizacja procesu sprzedaży, w tym doradztwo i przygotowywanie ofert.

  • Przyjmowanie reklamacji oraz bieżąca obsługa zapytań.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta.

  • Znajomość MS Excel.

  • Zaangażowanie, samodzielność oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników.

  • Pracę w systemie jednozmianowym na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 912872688