2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bronowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w spółce BM Restrukturyzacje - spółce zajmującej się obsługą prawną klientów w zakresie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z klientami firmy

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów

  • Udzielnie informacji o aktualnym etapie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych

  • Odpowiedzialność za procesy obsługi klienta - przyjmowanie zapytań i przekazywanie ich do zespołów kompetencyjnych oraz finalna odpowiedź do klienta

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Praca stacjonarna w Krakowie

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Obsługa oprogramowania MS Office (m.in. MS Excel, MS Word)

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie telefonicznej obsługi klienta

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon i laptop/komputer

  • program wdrożeniowy i szkolenia

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • gry m.in. stół do piłkarzyków, tarcza do gry w darta

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 912891835