2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zgierz
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalizacja: praca w biurze w Zgierzu (tuż za wjazdem od strony Łodzi)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełen etat

Wynagrodzenie: Konkurencyjne, uzależnione od doświadczenia około 4000 zł netto

O nas:

PDS Care to dynamicznie rozwijająca się firma, która prowadzi sklep internetowy pomocedlaseniora.pl, oferujący szeroki zakres produktów medycznych i ułatwiających codzinne życie dla seniorów. Naszym celem jest zapewnienie komfortu i niezależności naszym klientom przez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań oraz profesjonalną obsługę

Twoje zadania:

  • Bezpośredni kontakt z klientami przez telefon, e-mail oraz chat.

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów dotyczące produktów, zamówień, dostaw i zwrotów.

  • Wprowadzanie zamówień do systemu i monitorowanie ich realizacji.

  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji w sposób szybki i efektywny.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klienta i zamówieniami.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w branży e-commerce.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Wysoka kultura osobista i empatia.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.

  • Znajomość podstawowych narzędzi biurowych (np. MS Office).

  • Mile widziana znajomość systemów do obsługi klienta (np. CRM).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie zależne od wyników

  • Szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę w zespole, który stawia na współpracę i wsparcie.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres: zarzad.at.pomocedlaseniora.pl z tematem „Specjalista ds. Marketingu Internetowego”.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 914192536