2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mielec
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

OPIS

Wertui to nowoczesna firma marketingu internetowego oraz wieloletni autoryzowany Partner Google. Budujemy biznesy naszych klientów i dzięki temu rośniemy razem!

Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Obsługi Klienta i #sięgajpowięcej z nami!

Twoje zadania:

- Pozyskiwanie klientów biznesowych;

- Długofalowa współpraca z pozyskanymi klientami;

- Sprzedaż kampanii marketingowych;

- Przygotowywanie ofert we współpracy z działem operacyjnym;

- Obsługa Systemu CRM.

Zapewniamy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na najwyższej w branży prowizji;

- Mentoring i wsparcie w realizacji celów;

- Pracę w pozytywnym i kreatywnym zespole, zapewniającym wsparcie, zawsze gdy potrzebujesz;

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy + karta paliwowa, laptop, telefon, wizytówki, materiały promocyjne, dostęp do Systemu CRM);

- Elastyczne godziny pracy;

- Pakiet szkoleniowy o wartości 10 000 zł.

Poszukujemy osoby:

- Posiadającej doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych;

- Stawiającej na rozwój osobisty i zawodowy;

- Pragnącej od życia więcej!

Pamiętaj, aby załączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych.”

Informujemy, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WERTUI Sp. z o.o z siedzibą w Busku-Zdroju, ul. Partyzantów 19. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji. 3) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. 4) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 914443212