2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Krosno
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 250 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją wyrobów tekstylnych i w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: specjalisty ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków

·         Obsługa bieżących zamówień hurtowych;

·         Utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi oraz przyszłymi kontrahentami;

·         Aktywna sprzedaż hurtowa naszych produktów;

·         Nawiązywanie relacji oraz pozyskiwanie nowych klientów poprzez: kontakt telefoniczny; mailowy oraz spotkania z potencjalnymi klientami;

·         Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;

·         Monitorowanie cen, ofert i płatności;

·         Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji;

·         Prowadzenie działań zwiększających sprzedaż, współpraca z działem marketingu;

·         Raportowanie prowadzonych działań, przeprowadzanie analiz, wykonywanie planów sprzedaży;

·         Koordynowanie realizacji zamówień, współpraca z działem operacyjnym;

·         Przygotowywanie ofert i dbanie o ich atrakcyjność;

·         Reagowanie na bieżące problemy.

Nasze wymagania

·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel;

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         Samodzielność w działaniu;

·         Bardzo dobra organizacja pracy;

·         Wykonywanie poleceń przełożonych;

·         Otwartość w komunikacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

·         Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;

·         Samodyscyplina, umiejętność organizacji i planowania pracy;

·         Umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji;

·         Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta;

·         Znajomość branży zoologicznej lub ogrodniczej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

·         Przeszkolenie na oferowanym stanowisku;

·         Praca stacjonarna w firmie w Krośnie koło Mosiny;

·         Możliwość rozwoju kompetencji;

·         Ambitną pracę, która będzie miała wpływ na rozwój naszej firmy;

·         Samodzielne stanowisko;

·         Ubezpieczanie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach;

·         Karta MultiSport;

·         Miłą atmosferę pracy, dobre relacje i wzajemne wspieranie się przy realizacji projektów.

Aplikacje prosimy przesyłać wyłącznie przez portal OLX - skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Krosno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krosno
ID: 904149877