2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Aniołki
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta Allegro

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszą firmę tworzy młody, dynamiczny zespół, który ceni kreatywność i nieszablonowe myślenie. Zależy nam na dobrej atmosferze, wzajemnym wsparciu i rozwoju.

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Piecewska 19

Zakres obowiązków:

  • stacjonarna, mailowa oraz telefoniczna obsługa klienta

  • udzielanie odpowiedzi na pytania i prośby Klientów m.in. w zakresie zakupów na Allegro, wyjaśnieniem procesu zakupu, kwestiami dostawy oraz zwrotu zamówień​

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych (mile widziana umiejętność pracy w systemie subiekt)

  • utrzymywanie dobrych relacji

    Nasze wymagania:

    • sprawna obsługa komputera

    • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

    • skrupulatność, dokładność oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

    To oferujemy

    • Dołączysz do doświadczonego, stale rozwijającego się działu sprzedaży;

    • Otrzymasz pełne wsparcie wdrożeniowe i szkolenie, które przygotuje Cię do samodzielnej pracy;

    • Będziesz częścią ambitnego, doświadczonego i zgranego zespołu;

    • Gwarantujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

    • Otrzymasz wynagrodzenie 5 000 zł - 5 800 zł/mies. brutto

    • Praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od godz. 8:00 do godz. 16:00.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 891604231