2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Komorniki
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta (BDC)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

 Obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji elektronicznej salonu sprzedaży i serwisu,                                                                       Rejestracja i śledzenie nowych kontaktów.

Kontakt z klientami firmy celem umówienia wizyty i identyfikacja innych potencjalnych szans sprzedażowych;

Objaśnianie klientowi informacji o usługach i produktach

Pozyskiwanie informacji dla klientów

Poprawne i efektywne prowadzenie rezerwacji wizyt i zmian terminów oraz potwierdzeń z jednodniowym wyprzedzeniem

Rzetelna, codzienna rejestracja wszystkich czynności i osiągniętych rezultatów

Współpraca z pozostałymi działami firmy

Budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez uzgodnione kanały komunikacji

Obsługa systemów CRM oraz FOCUS

Realizacja jakościowych i ilościowych wskaźników

Obsługa Kasy fiskalnej

Nasze wymagania

Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych z zachowaniem najwyższych standardów jakości,

Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,

Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Pozytywne nastawienie,

Gotowość do pracy zmianowej 8-16 oraz 10-18

Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Zainteresowanie branżą motoryzacyjną.

To oferujemy

Otrzymasz umowę o pracę

Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie

Gwarantujemy Ci pracę dla marki o stabilnej pozycji na rynku

Będziesz mieć również możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z:  ubezpieczenia grupowego dla siebie i rodziny,  Karty Multisport

Aplikacje prosimy dostarczać poprzez OLX lub drogą elektroniczną na wskazany w ogloszeniu adres email

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 915525580