2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta (branża eCommerce/bez sprzedaży)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dla znanego i dynamicznie rozwijającego się klienta z branży eCommerce poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

·       telefoniczna i mailowa obsługa klienta (odpowiadanie na zapytania, wyjaśnianie spraw),

·       realizacja założonych celi.

Oczekiwania wobec kandydata:

·       doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

·       zorientowanie na dbałość o klienta oraz dobry wizerunek firmy,

·       osoba otwarta, komunikatywna oraz wykazująca zaangażowanie,

·       mile widziana znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje:

·       Umowę o pracę oraz premie miesięczne,

·       Pracę w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia),

·       Opiekę medyczną,

·       Kartę Multisport,

·       Indywidualne zajęcia z języka angielskiego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911213614