2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piszczac
Dodane 13 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi Klienta e-Commerce Allegro

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piszczac

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Sklep internetowy mebledoogrodu.eu poszukuje

SPECJALISTY ds. OBSŁUGI KLIENTA w Sklepie Internetowym

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie sprzedaży B2C

  • Obsługa Baselinker

    • Prowadzenie kampanii sponsorowanych w kanałach marketplace

    • Optymalizacja listingu produktów, aby zwiększyć widoczność i konwersje

    • Analiza danych dotyczących sprzedaży i monitorowanie trendów rynkowych

    • Wdrażanie strategii marketingowych, reklamowych i promocyjnych na platformach sprzedażowych

    • Współpraca z zespołem marketingowym i działem sprzedaży w celu zapewnienia spójności działań na platformach sprzedażowych

  • Kontakt z klientami — rozwiązywanie problemów, odpowiadanie na pytania, udzielanie informacji o produktach i zamówieniach

  • Wystawianie, aktualizowanie oraz tworzenie ofert sprzedażowych

  • Wprowadzanie towarów na magazyn

  • Koordynowanie akcji promocyjnych — planowanie, realizacja, analiza skuteczności

  • konfiguracja analityki, mapowanie i modelowanie procesu zakupowego i ścieżki użytkownika w Google Analytics

  • bieżąca ocena efektywności prowadzonych działań marketingowych na platformach sprzedażowych

Oczekujemy od kandydatów:

Doświadczenie z portalem Allegro - warunek konieczny

Znajomość Baselinker - warunek konieczny

Planowaniu i realizacji strategii sprzedażowych np. ustalanie cen, promocji itp.

  • Analizowanie sprzedaży oraz potencjału nowych produktów do wprowadzenia na rynek

  • Analizowanie rynku oraz działań konkurencji w zakresie e-commerce

  • Znajomość oraz swoboda obsługi komputera w tym MS Excel

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad sprzedaży na Allegro

  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy sprzedaży markeptplace

•      swobody w pisaniu i wypowiadaniu się

•      cierpliwości i zrozumienia potrzeb klientów

•      otwartości i pozytywnego nastawienia

•      sumienności i umiejętności organizowania pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,

  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole i przyjazną atmosferę,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv + list motywacyjny

Brak możliwości pracy zdalnej. Praca w siedzibie firmy 21-523 Choroszczynka

Lokalizacja

Piszczac,

Lubelskie

Lubelskie, Piszczac
ID: 806738491