2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Czarna
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Projektantów

Lokalizacja

Czarna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Meble Bogart to sklep internetowy, w którym umeblujesz cały swój dom. Meble Bogart to również, a może przede wszystkim zespół ludzi, lubiących swoją pracę, chcących rozwijać siebie i naszą markę. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz zarządzanie zamówieniami od projektantów

  • Budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z kontrahentami

  • Rozliczanie prowizji

  • Doradztwo i pomoc w doborze asortymentu

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz organizacja spotkań

  • Wprowadzanie nowych pomysłów

  • Przygotowywanie oraz wysyłka materiałów sprzedażowych

Wymagane umiejętności i kwalifikacje

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Biegłość w obsłudze komputera, w tym programów z pakietu Office

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowanie oraz zdolność do myślenia kreatywnego

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet dodatkowych benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenie grupowe

Praca stacjonarna (pon-pt 8:00 - 16:00) w naszym biurze w Czarnej 37-125.

Lokalizacja

Czarna,

Podkarpackie

Podkarpackie, Czarna
ID: 912420436