2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kornice
Biuro Grafton
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi Klienta i sprzedaży z j.francuskim

Lokalizacja

Kornice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca na międzynarodową skalę, która w związku z rozwojem struktur organizacyjnych firmy, poszukuje osób do działu handlowego ze znajomością języka francuskiego.

Miejsce pracy: Kornice

System pracy: stacjonarny

Zakres zadań:

  • kompleksowa obsługa klientów (mailowo, telefonicznie),

  • pozyskiwanie nowych potencjalnych partnerów biznesowych,

  • kompleksowa realizacja procesu zamówień,

  • przygotowywanie ofert cenowych, prowadzenie dokumentacji handlowej,

  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • współpraca z pozostałymi działami w organizacji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min.B2),

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta,

  • umiejętności analityczne,

  • wysoka komunikatywność i nastawienie na współpracę,

  • predyspozycje techniczne, chęć rozwoju.

Korzyści:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze eksportu,

  • eskpozycja na kontakty międzynarodowe,

  • realna opcja budowania swojej ścieżki kariery w ramach struktur firmy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne,

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, pracowniczy program emerytalny).

Lokalizacja

Kornice,

Śląskie

Śląskie, Kornice
ID: 909215984