2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Słupsk
Mateusz
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zarządzania Sprzedażą

Wynagrodzenie

4 700 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Bestool.pl to miejsce, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z handlem. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się platformą B2B, która skupia się na sprzedaży narzędzi i dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dołącz do nas jako Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zarządzania Sprzedażą!

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa internetowego systemu B2B i zarządzanie przepływem zamówień

  • Obsługa klienta

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Koordynacja procesów logistycznych

  • Doradztwo techniczne i wsparcie produktowe dla klienta

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • Wprowadzanie i weryfikacja poprawności danych w systemach obsługi klienta oraz przygotowywanie raportów

Praca w biurze lub hybrydowa w godzinach 8-16.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klientów firmowych (małe i średnie firmy)

  • Co najmniej podstawowa znajomość branży narzędziowej

  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

  • Biegłość w przyswajaniu i obsłudze systemów komputerowych

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami i dostawcami

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju - dołącz jako jeden z pierwszych pracowników do nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży ecommerce i narzędziowej

  • Możliwość pracy hybrydowej po etapie wdrożenia

  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu biurowego oraz licznych szkoleń, które pomogą ci poszerzać swoje umiejętności

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

  • Nasze zespołowe podejście oraz kreatywne środowisko pracy sprzyjają innowacjom i osobistemu rozwojowi

O nas

  • Naszym głównym celem jest uczynienie życia naszych klientów łatwiejszym poprzez uproszczenie procesów zakupowych i logistycznych. Dzięki połączeniu najnowszych technologii internetowych z głęboką znajomością branży narzędziowej, umożliwiamy naszym partnerom osiąganie lepszych wyników przy mniejszym wysiłku.

  • Pracując u nas, będziesz częścią zespołu, który nie boi się wyzwań i zawsze szuka nowych sposobów na poprawę efektywności. Zapewniamy przestrzeń do rozwoju i wprowadzania własnych pomysłów, co sprawia, że każdy dzień w pracy może przynieść coś nowego.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 911270564