2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piecowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta k. Wrocławia

Wynagrodzenie

5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piecowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma DREWNEX zatrudni:

Specjalistę ds. telefonicznej obsługi klienta

Do zadania bedzie należeć:

  • telefoniczna obsługa połączeń,

  • sprzedaż oraz przyjmowanie zamówień,

  • pomoc w zakresie rozwiązywania problemów klienta,

  • obsługa klienta zgodnie z najwyższymi standardami,

  • stacjonarna obsługa klienta,

  • dobra obsługa Ms Office w tym szczególnie Excel,

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,

  • organizacja oraz kontrola nad dokumentacją działu,

  • realizacja zamówień złożonych przez klientów,

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • obsługa reklamacji,

  • wspólpraca z innymi dzialami w firmie,

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • samodzielność i kreatywność,

  • miłej aparycji,

  • rzetelność i odpowiedzialność w powierzonych zadaniach.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),

  • w godzinach od 8:00 do 16:00,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (4000zł netto na ręke podstawy)

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

  • możliwość związania się z firmą na dłużej,

  • premia sprzedazowa po 3 miesięcznym okresie probnym

  • umowa o pracę, po 3 miesiącach okresu próbnego lub współpraca B2B

CV prosze kierować przez formularz zgłoszeniowy olx. W razie pytań podany nr do team lidera. Zapraszamy!

Lokalizacja

Piecowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Piecowice
ID: 896011201