2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piła
Natalia
Dodane Dzisiaj o 13:26

Specjalista ds. Obsługi Klienta Piła

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowej obsłudze klienta w zakresie dystrybucji międzynarodowej lub krajowej, a w tym między innymi: przyjmowanie zleceń do realizacji, koordynowanie i monitorowanie procesu dostawy

  • Współpracy z innymi działami, oddziałami oraz Business Unitami w ramach Grupy Raben

  • Rozwiązywaniu bieżących problemów operacyjnych

Wymagania:

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Potrafisz budować relacje z innymi osobami i dobrze czujesz się w obsłudze klienta

  • Masz umiejętności analityczne

  • Potrafisz organizować sobie pracę oraz dobrze czujesz się pracując w dynamicznym otoczeniu

  • Bardzo dobrze obsługujesz komputer w zakresie MS Office.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w firmie o globalnym, międzynarodowym zasięgu, lidera w branży TSL

  • doświadczenie w obsłudze klienta krajowego

  • pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej - Mybebefit, paczki dla pracowników, kartę SIM, kursy językowe, imprezy integracyjne

  • oraz dobrą atmosferę w pracy, o którą dbamy poprzez mniejsze i większe wydarzenia, oraz codzienny wzajemny szacunek, partnerską współpracę oraz poczucie humoru

  • wsparcie przełożonego i zespołu w procesie wdrożenia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 901336549