2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta Poznań, Śrem, Ostrzeszów

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, producent mebli tapicerowanych Meble Roberto poszukuje kandydatów/kandydatki gotowych podjąć pracę na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta

Opis stanowiska:

• telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, utrzymywanie z nimi dobrych relacji oraz obsługa w zakresie przyjęcia zamówienia

• opracowanie zamówień z wykorzystaniem pakietu office

• koordynacja procesu realizacji zamówień oraz zapewnienie terminowej dostawy

• prowadzenie bazy danych klientów

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego

• narzędzia pracy

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od wyników

• ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Oczekujemy:

• mile widziana znajomość języka angielskiego

• doświadczenia w obszarze obsługi klienta

• otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

• wysokiej kultury osobistej

• dobrej znajomości pakietu MS Office

• dyspozycyjności, dokładności, solidności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę, bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909600915