2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdynia
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Chylonia
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta - praca biurowa

Wynagrodzenie

5 100 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Pracujemy od poniedziałku do piątku + raz w miesiącu sobota zdalnie lub niedziela pracująca z biura.  Za pracę w weekend otrzymujesz dzień wolny w tygodniu.

Grafik jest miesięczny, zmiany ustalane są w systemie tygodniowym w godzinach 6:00-14:00, 7:00-15:00, 13:00-21:00 (jest również możliwość pracy tylko popołudniami).

Miejsce pracy: Rumia

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wiadomości mailowych,

  • Obsługa systemu zamówień,

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących,

  • Obsługa urządzeń biurowych,

  • Dbanie o jakość i utrzymanie wysokich standardów w zakresie obsługi klienta,

  • Współpraca z kierowcami i pracownikami innych działów,

  • Przyjęcie oraz obsługa składanych przez klienta reklamacji,

  • Inne zadania zlecone przez kierownika działu.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • Otwartość w komunikacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z klientami,

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Swobodne poruszanie się w systemach informatycznych,

  • Chęć nauki,

  • Mile widziane:

    -doświadczenie w obszarze obsługi klienta,

    -przebyte szkolenie z zakresu obsługi klienta,

    -znajomość przepisów dotyczących ochrony danych.

Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe,

  • 3 miesiące szkolenia - umowa zlecenie,

  • Po okresie szkoleniowym współpraca na zasadach B2B,

  • Uczniowie/studenci pozostają na umowie zlecenie,

  • Kontrakt na czas nieokreślony, płatny urlop,

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na zdrowie i życie,

  • Zniżki na nasze produkty,

  • Możliwość zakupu karty Multisport.

 Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 911015405