2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętochłowice
Job Point
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta (rejestracja) i social media

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej ze Świętochłowic. Praca w rejestracji oraz przy prowadzeniu social media gabinetu.

Lokalizacja: Świętochłowice

Opis stanowiska

  • Rejestracja pacjentów na zabiegi

  • Aktualizacja kalendarza

  • Potwierdzanie terminów wizyt

  • Obsługa social mediów (Facebook, Instagram)

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Doświadczenie w prowadzeniu social media (tworzenie postów, rolek, relacji)

  • Wysoka kultura osobista

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowa zlecenie, po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę

  • Stawka 30zł brutto/ godz.+ premia około 1000zł za prowadzenie social media

  • Praca około 20 godz. na tydzień

  • Elastyczny grafik (4 lub 5 dni w tygodniu, w godzinach poniedziałek-piątek 9-20, sobota 9-14)

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Oferta również dla studentów (kierunek marketing lub pokrewne)

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 913941511