2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rusocin
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta Rusocin

Lokalizacja

Rusocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z branży motoryzacyjnej Auto Euro S.A. poszukuje specjalisty ds. obsługi klientów .

Obowiązki:

  • Przekazywanie podstawowych informacji nowym klientom.

  • Weryfikowanie, czy klienci są zadowoleni z produktów lub usług.

  • Ponawianie kontaktu z klientami, aby upewnić się, że wciąż są zadowoleni z zakupów.

  • Informowanie klientów o dodatkowych produktach lub usługach.

  • Dyplomatyczne zachowanie w przypadku zapytań klientów i zgłaszanych problemów, potrzeb i obaw.

  • Rozwiązywanie typowych problemów z produktem lub usługą.

Wymagania:

  • Umiejętności interpersonalne i obsługi klienta.

  • Skuteczne zarządzanie wieloma projektami i zadaniami jednocześnie.

  • Zdolność do odpowiadania na dużą liczbę telefonów lub e-maili dziennie.

  • Ciekawość i chęć pomocy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

  • Uważność i cierpliwość.

  • Umiejętność znalezienia pozytywów w każdej sytuacji.

Lokalizacja

Rusocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rusocin
ID: 914624287