2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Prądnik Biały
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. obsługi Klienta - Sklep Internetowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma ENiS Sp. z o.o. Sp.k. jeden z liderów sprzedaży opon, felg i części samochodowych na rynku polskim, szuka zdolnych, zaangażowanych osób na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta - Sklep Internetowy

ENiS Sp. z o.o. Sp.k jest dynamicznie rozwijającą się firmą, opartą wyłącznie na polskim kapitale, w której skład wchodzą między innymi portale internetowe deler.pl, sklepopon.com, oponyserwis.pl oraz wiele stref marek allegro.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie profesjonalnej pomocy dla Klientów

  • Obsługa połączeń telefonicznych, zgłoszeń mailowych oraz czatów

  • Realizacja zamówień

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce

  • Znajomość innego języka obcego : Angielski, Niemiecki

  • Status studenta

Co oferujemy:

  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od wyników

  • Zniżki na produkty motoryzacyjne

  • Wyjścia integracyjne

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Dofinansowanie karty Fitprofit

  • Pakiet LuxMed

  • Możliwość uczestnictwo w rozgrywkach sportowych FLS

CV ze zdjęciem i oświadczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w odpowiedzi na głoszenie. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 657566791