2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Grójec
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta Sklepu Internetowego

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AGROSIMEX Sp. z o.o. to stabilna firma, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do swoich upraw. Możemy pochwalić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w dystrybucji nawozów i środków ochrony roślin. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najskuteczniejsze rozwiązania dostosowane do potrzeb polskich rolników oraz ogrodników.

Wraz z dynamicznym rozwojem działalności obecnie poszukujemy pracowników do wsparcia naszego zespołu na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta Sklepu internetowego

Sklep internetowy  zaopatruje klientów w produkty niezbędne do prowadzenia upraw profesjonalnych, jak i hobbystycznych. W ofercie działu znaleźć można produkty renomowanych firm oraz marek własnych.

Miejsce pracy: Dąbrówka Nowa; pow. grójecki

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego (infolinia, e-mail, chat), odpowiadanie na pytania i doradztwo.

  • obsługa zamówień w systemie zarządzania zamówień internetowych (przyjmowanie, zarządzanie statusami, przekazywanie do realizacji)

  • rozpatrywanie reklamacji i zwrotów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w sklepie internetowym na podobnym stanowisku

  • pro-klienckie podejście

  • znajomość systemu Baselinker, Allegro

  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność

  • pozytywne nastawienie  komunikatywność

  • biegła obsługa komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • gwarantujemy pracę w miłym, energicznym, nie bojącym się wyzwań zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Agrosimex sp. z o.o. z siedzibą w Goliany 43 (05-620 Błędów). Państwa dane osobowe przetwarzane są w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jako kandydata do pracy jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) w zakresie danych wymaganych przez kodeks pracy, a w przypadku podania szerszego zakresu danych w swoim CV podstawą prawną jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) wyrażona poprzez aktywne działanie, a więc wysłanie CV. Więcej informacji o Twoich prawach i celach przetwarzania dostępne są w polityce prywatności na stronie www.agrosimex.pl

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 914603854