2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Strzyżów
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w biurze operatora telekomunikacyjnego

Wynagrodzenie

5 100 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzyżów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Strzyżowski NET to dynamicznie rozwijająca się firma telekomunikacyjna działająca na lokalnym rynku.

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu, nowoczesną telewizję HD IPTV na terenie powiatu strzyżowskiego i okolicznych miejscowości. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię transmisji danych opartą o własną sieć światłowodową.

Oferujemy pracę na stanowisku ”Specjalista ds. obsługi klienta" praca stacjonarna Praca w godzinach 9-17 w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Patryna w Strzyżowie

Obowiązki:

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów - zdalne diagnozowanie i usuwanie usterek związanych z funkcjonowaniem usługi

  • przedstawianie i sprzedaż oferty na usługi telekomunikacyjne - przygotowanie umów oraz aneksów dla klientów firmy

  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych

  • udzielanie informacji telefonicznie i przyjmowanie zgłoszeń

  • obsługa poczty, nadawanie i odbieranie korespondencji

  • dbanie o biuro i porządek w dokumentach

  • przygotowywanie dokumentów w zależności od potrzeb

Wymagamy:

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • obsługa urządzeń biurowych

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy

  • kreatywność w rozwiązywaniu nietypowych problemów i zadań

  • dobra organizacja pracy i terminowość,

  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office.

  • umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjności.

Mile widziane:

  • doświadczenie lub znajomość usług telekomunikacyjnych lub doświadczenie w dziale sprzedaży (branża ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna)

  • zaświadczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy i osobisty

  • urozmaicony zakres obowiązków, ciekawe wyzwania, zdobycie bogatego        doświadczenia - dostęp do szkoleń

  • dobrą atmosferę pracy

  • podstawę, i umowę o pracę po okresie próbnym

Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem poprzez portal OLX.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)"

Lokalizacja

Strzyżów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Strzyżów
ID: 878572192