2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Koszalin
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta w biurze podróży

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jeśli:

  • Chcesz się rozwijać zawodowo u boku najlepszych specjalistów ?

  • Pasjonują Cię podróże i potrafisz swoją pasją zarażać innych?

  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pracę z ludźmi?

  • Wiesz gdzie leży Madera, Rodos czy Majorka?

  • Potrafisz budować trwałe relacje z Klientem?

  • A dodatkowo masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Nowo powstający salon franczyzowy TUI w Koszalinie zatrudni Specjalistę ds. obsługi klienta

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem TUI Poland - biura podróży - lidera wśród touroperatorów działających na polskim rynku turystycznym.

Miejsce pracy: Koszalin

Wymagania, które stanowią warunek konieczny !!!

  • Bardzo duże zaangażowanie, Kreatywność, Dyspozycyjność,

  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem,

  •  Wiedza z zakresu geografii oraz znajomość popularnych kierunków wakacyjnych,

Zadania:

  • Sprzedaż i obsługa rezerwacji imprez turystycznych TUI

  • Bezpośrednia obsługa Klienta, oraz poprzez telefon i e-mail,

  • Dbanie o trwałe relacje z Klientami,

Oferujemy:

  • pracę w zespołach z fantastycznymi ludźmi - najbardziej doświadczonymi specjalistami na rynku,

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,

  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • zagraniczne wyjazdy szkoleniowe study tour,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 823674421