2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Katowice
  6. E-commerce (handel internetowy) - Dąbrówka Mała
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta w sklepie internetowym / Pn-Pt

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferujemy pracę w zakresie Obsługi Klienta w sklepie internetowym i stacjonarnym. Nasz asortyment to minn. wyposażenie motoryzacyjne, elektronika, produkty użytkowe.

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań klientów

  • Informowanie klientów o procesie realizacji zamówień, wyjaśnianie niezgodności i wątpliwości drogą mailową i telefoniczną

  • Przyjmowanie zamówień telefonicznych

  • Sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym

  • Dbanie o jakość opinii widocznych w internecie

  • Obsługa procesu reklamacji

  • Obsługa zapytań w serwisie Allegro

  • Obsługa zapytań w panelu sklepu internetowego.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku konsultanta, doradcy klienta lub przedstawiciela

  • Znajomość zasad obsługi klienta

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Premię sprzedażową

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne godziny pracy pn-pt 8.00-16.00

Prosimy o wysyłanie aplikacji przez osoby spełniające kryteria ogłoszenia.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 916400040