2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta Wypożyczalnia/Sklep sprzęt budowlany

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sprzedaż i wynajem profesjonalnego sprzętu budowlanego. Praca od zaraz!

Poszukujemy na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta .

Godziny pracy: 8:00-16:00, 8:00-12:00 co druga sobota.

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klientów - stacjonarnie i telefonicznie (sprzedaż / wynajem sprzętu budowlanego)

  • obsługa sklepu internetowego,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • fakturowanie i obsługa kasy fiskalnej,

  • przyjmowanie dostaw,

  • tworzenie ofert w serwisach aukcyjnych.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenie przygotowujące do pracy,

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 914046716