2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Charnowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Charnowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Alfa - Producent stolarki PCV poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Zakres zadań:

  • Sporządzanie wycen i ofert.

  • Bieżący kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy).

  • Budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami.

  • Rozpisywanie zleceń.

  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb klienta.

  • Administracja i wewnętrzna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego - poziom komunikatywny (B1/B2) (warunek konieczny).

  • Znajomości obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Excel i Word).

  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełen etat) w systemie jednozmianowym (8-16).

  • Wysokie wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole.

Lokalizacja

Charnowo,

Pomorskie

Pomorskie, Charnowo
ID: 897959345