2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Jasło
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • sporządzanie kompleksowych ofert przy pomocy naszych dedykowanych programów na produkty

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów z rynku niemieckiego w zakresie sprzedaży

  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków sprzedaży

  • realizacja sprzedaży i budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • analiza rynku i konkurencji w celu poprawy efektywności sprzedaży

  • utrzymywanie wysokiej jakości obsługi Klienta i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • współpraca z działami produkcyjnym, logistycznym oraz finansowym w celu zapewnienia właściwej realizacji zamówień Klientów

  • aktywne uczestniczenie w procesach szkoleniowych i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, w tym także w zakresie języka niemieckiego

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom B2)

  • praca stacjonarna w biurze Jasło (woj. Podkarpackie)

  • wykształcenie kierunkowe lub językowe

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • samodzielność

  • posiadanie bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego typu Excel/Google Sheets

  • chęć samokształcenia i zdobywania wiedzy

  • wysoka kultura osobista

  • rzetelność i chęć współpracy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w zakresie sporządzania ofert handlowych

  • mile widziane doświadczenie w branży okien i drzwi będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dowolną formę zatrudnienia

  • możliwość elastycznych godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z ciągłym rozwojem firmy

  • uczestnictwo w szkoleniach, targach i imprezach branżowych

  • dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

  • praca w międzynarodowej firmie oraz środowisku

  • praca w nowoczesnym biurze,

  • liczne spotkania integracyjne

  • kawa / herbata bez limitu

O nas

Tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne do sprzedaży materiałów budowlanych przez Internet. Nasze systemy od lat znajdują zastosowanie przy sprzedaży produktów wielu znanych marek budowlanych.

Sprawdź IT-y! youtu.be/wPCsblIJCVI #TSCfamily

W TSC zamieniamy najbardziej nietypowe procesy biznesowe w funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania IT. Jako producent oprogramowania bierzemy czynny udział w transformacji cyfrowej branży budowlanej na rynkach europejskich.

Marzysz o pracy pełnej wyzwań w prestiżowym miejscu z ludźmi, którzy myślą podobnie i dbają o ciągły rozwój? Zmień swoje otoczenie i dołącz do TSC!

Miejsce pracy

Trade Software & Consult, 3-go Maja 71, 38-200 Jasło

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 911075826