2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Koszalin
Dodane 07 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością j. niemieckiego

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PLASO PLACEMENT SOLUTIONS z przedstawicielstwem w Berlinie, to profesjonalna firma  specjalizująca się w kompleksowej obsłudze klienta w języku niemieckim.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków

· prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji e-mail w języku niemieckim

· obsługa klienta w zakresie sprzedaży oraz reklamacji

· efektywne budowanie i utrzymywanie relacji z klientami niemieckojęzycznymi

Nasze Wymagania

· wykształcenie wyższe lub studentka / student

· bardzo dobra znajomość j. niemieckiego pozwalająca na obsługę klienta zagranicznego – w mowie i piśmie.

· obsługa komputera w zakresie MS Office

· komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

· ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej firmie

· zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

· atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej)

· pracę w młodym i zgranym zespole

· profesjonalne szkolenie

· możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

· stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· komfortowe warunki pracy, miłą atmosferę

· współpracę w środowisku międzynarodowym

· miejsce pracy: Koszalin

Prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 858238101