2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klientów + wynajem długoterminowy

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

MIEJSCE PRACY: Sopot, Gdańsk

WYMIAR CZASU PRACY: praca w pełnym wymiarze godzin od zaraz.

TWOJE PODSTAWOWE ZADANIA, TO:

- obsługa systemów rezerwacyjnych i rozliczeniowych,

- kompleksowa obsługa klientów,

- kontrola stanu technicznego apartamentów,

- kontrola jakości wykonywanych usług przez podmioty zewnętrzne,

- organizacja pracy niezbędnej do codziennego funkcjonowania biura oraz kontrola i dbanie o jego prawidłowe funkcjonowanie. WYSTARCZY, ŻE:

- znasz środowisko Microsoft, w tym MS Office,

- potrafisz poruszać się po extranecie booking.com i Airbnb

- posiadasz prawo jazdy kategorii B,

- płynnie komunikujesz się co najmniej w języku angielskim i polskim

- jesteś dyspozycyjna/y,

- jesteś osobą komunikatywną i kreatywną w działaniu,

- posiadasz ciekawą osobowość, pogodne usposobienie oraz wysoką kulturę osobistą,

- posiadasz umiejętność organizacji pracy i czasu pracy oraz efektywnej pracy zespołowej, - potrafisz się zaangażować i myśleć analitycznie,

- radzisz sobie w trudnych i stresowych  sytuacjach oraz posiadasz zdolności mediacyjne

  W ZAMIAN OFERUJEMY:

- ciekawą, pełną wyzwań (a czasem i pełną wrażeń) pracę w przyjaznej atmosferze w gronie młodych i nieprzeciętnych osób,

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,

- samochód służbowy,

- elastyczne godziny pracy,

- niezbędne wsparcie (szkoleniowe i mentalne).

- kawę i herbatę za free - spotkania integracyjne poza godzinami pracy

Informacje o firmie

Jesteśmy lokalną firmą zajmującą się obsługą krótko-, średnio- i długoterminowego (wakacyjnego i biznesowego) wynajmu apartamentów z sektora premium, położonych w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Trójmiasta. Pracujemy zespołowo, ponieważ uważamy, że tylko w taki sposób można osiągać lepsze rezultaty.

Nasz zespół, to miks dynamicznych osobowości tworzących dobrą energię, posiadamy szeroką wiedzę i działamy z pełnym zaangażowaniem. Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem drogą mailową. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 883077314