2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Lombardu / Kasjer Walutowy Praca Lombard

Wynagrodzenie

5 400 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NiePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

NIE WYMAGAMY ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA

Wszystkiego nauczymy Ciebie na szkoleniu prowadzonym przez doświadczonych pracowników.

Specjalista ds. Obsługi Lombardu / Kasjer Walutowy

Miejsce pracy: WARSZAWA

Oferujemy:

·  legalne zatrudnienie w oparciu o umowę

·  szkolenie przygotowujące w skład którego wchodzi również szkolenie ze znajomości metali szlachetnych/ kantoru

·  wsparcie w czasie rzeczywistym innych pracowników sieci

Zakres obowiązków:

·         wycena wartości przedmiotów,

·         obsługa kantoru

·         skup towarów,

·         obsługa bardzo prostego i intuicyjnego programu,

·         sprzedaż stacjonarna i internetowa,

·         dbanie o ład i porządek placówki.

Od przyszłych pracowników oczekujemy:

·         chęci do pracy,

·         gotowości do pracy w 12 godzinnych zmianach w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), max, 40 godzin tygodniowo,

·         dyspozycyjności

·         samodzielności w działaniu,

·         kultury osobistej,

·         pozytywnego nastawienia.

·         niekaralności

·         biegłego poruszania się po internecie

·         znajomości obsługi komputera

·         Jakie zadania czekają na naszych pracowników?

·         kompleksowa obsługa klienta

·         dbałość o estetykę wystawy oraz punktu sprzedaży

·         monitorowanie i aktualizacje portali aukcyjnych oraz społecznościowych (wykonywanie zdjęć towarów, oraz tworzenie aukcji)

·         obsługa komputera, oraz wewnętrznego systemu lombardowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 847985155