2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Ujazd
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi należności

Lokalizacja

Ujazd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma AGROSKŁAD poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. obsługi należności

Lubisz kontakt i rozmowy z ludźmi? Ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i system premiowy

  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół

  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego dla siebie i rodziny

Zakres obowiązków:

  • nadzór, monitoring, kontrola należności firmy

  • negocjowanie terminów spłat zaległości

  • współpraca z firmami zewnętrznymi i pozostałymi działami

  • obsługa korespondencji, kontakt z Klientami

  • sporządzanie raportów z realizacji podjętych działań

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu skutecznej windykacji

  • wysoka kultura osobista w kontaktach biznesowych

  • zdolności negocjacyjne

  • dobra organizacja prac

  • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji

  • sumienność w wykonywaniu zadań

  • biegła znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office)

Szczegółowe informacje o ofercie: 51*******21

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy do składania aplikacji lub bezpośrednio w siedzibie firmy: AGROSKŁAD Sp. z o.o., (97-225) Ujazd, Józefin 39.

Informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na www.agrosklad.com.pl/rodo-agrosklad/

Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji.

Dołącz do nas!

Lokalizacja

Ujazd,

Łódzkie

Łódzkie, Ujazd
ID: 914650397